Obrázek uživatele David Hálek

Historie

Členem již
8 let 9 měsíců

Moje příspěvky

Jen jedna filmová série je tak dokonalá jako Tom Cruise. A jen jeden díl je tak naplněný testosteronem jako Tom Cruise. Mission Impossible 2.

Eren má pořádný malér, a my tak máme o zábavu postaráno na dalších pár knih!

Scénárista Hadžime Isajama dál pokračuje ve své zběsilé jízdě a i v desátém díle krvavé mangy o záchraně lidstva nám servíruje jedno překvapení za druhým. Mají Titáni stále ten vytoužený ‚ty brďo!‘ efekt, který dělal z předchozích knih tak napínavé čtení?

Protože skutečný příběh není nikdy jen jeden!

Assassin's Creed je mezi hráči pojem. Úspěšná série čítá spoustu her rozličných kvalit na počítač a konzole a před pár týdny do kin vtrhl celovečerní film s Michaelem Fassbenderem a Marion Cotillard v hlavních rolích. Je komiks Assassin's Creed: Zkouška ohněm důstojným přírůstkem do rodiny, nebo se jedná jen o další kachnu, která má za úkol vytěžit z fanoušků peníze?

Pokračování slavné mangy ničí vše, co si myslíme, že o Titánech víme.

Začíná se ukazovat, jak je DC univerzum New 52 provázané. A pro běžného českého čtenáře to není dobře.

Velkej šéf se vrací, aby si to rozdal se zeleným psychopatem.

Poslední díl Útoku Titánů nasadil laťku neuvěřitelně vysoko. Podařilo se nejnovějšímu pokračování udržet krok, nebo série trochu ztrácí dech?

Datum 18. srpna si bude divadelní svět pamatovat jako den, kdy se uskutečnila světová premiéra muzikálu založeného na díle Raye Bradburyho. Pojďme se společně podívat, jestli bude vzpomínat v dobrém.

Stránky