SOBOTNÍ FILMOVÁ SRDCOVKA

Článek od: Daniel Palička - 09.09.2023

Seriálové antologie přímo zbožňuji. Pokud nemám náladu na rozsáhlé, do detailu promyšlené zápletky roztažené na mnoho sérií, raději dám šanci krátkým uzavřeným příběhům. Dnešní sobotní srdcovka ovšem bude patřit antologii, která mě svou hravostí a scénáristickou nespoutaností přímo ohromila. Bude řeč o fenoménu jménem Black Mirror.

SOBOTNÍ FILMOVÁ SRDCOVKA

Článek od: Redakce - 17.06.2023

Když se řekne skvělý film, mezi prvními, co Vojtěcha Mokrého napadnou, jsou Tři billboardy kousek za Ebbingem. Tento film, režírovaný Martinem McDonaghem, je neuvěřitelně silný a dojemný, s nezapomenutelnými výkony hereckého obsazení. Je to jeden z těch filmových zážitků, které vás nenechají chladnými a o kterých dlouho přemýšlíte.

SOBOTNÍ FILMOVÁ SRDCOVKA

Článek od: David Hálek - 20.05.2023

Matrix Revolutions možná není film, na jehož přínosy společnosti budou pozůstalí intenzivně vzpomínat, ale to neznamená, že si nezaslouží památeční fotečku na poličce. Určitě se v něm najde pár momentů, které zanechají dojem – i přes to, že celkový výsledek není vyšší než součet jeho jednotlivých částí.

SOBOTNÍ FILMOVÁ SRDCOVKA

Článek od: Redakce - 22.04.2023

Skoro na den před rokem nám Honza Křeček napsal o své srdcovce - Interstate 60. Dnes na ni máme další doporučení, tentokrát chytla za srdce Tomáše Martona.

SOBOTNÍ FILMOVÁ SRDCOVKA

Článek od: Tereza Zelinová - 25.03.2023

Dneska vás vezmu na výlet do země vzdálené skoro 9000 kilometrů oplývající kvalitním zeleným čajem, Kit Katem s příchutí třešňových okvětních lístků, domovem Hello Kitty, Shinkanzenu a Shiba-Inu a v neposlední řadě rodištěm Hajao Mijazakiho.

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - Sobotní filmová srdcovka