Obrázek uživatele Jan Křeček

Historie

Členem již
12 let 9 měsíců

Moje příspěvky

Přibližně před dvěma lety to začalo. Roční série tweetů s plánem o rok později vše publikovat, abychom zjistili, čím jsme před rokem žili. Tady je poslední, dvanáctý díl z dvanácti.

Začal jsem psát Nedělník o tom, jak se mi líbí literární formy a vůbec omezení v literatuře. Pak jsem začal psát bilanční Nedělník o tom, co se mi všechno (ne)povedlo v uplynulém roce. Načež jsem začal psát Nedělník o blížících se volbách, aktuálních nesnázích (jsem právě nemocný), jiných aktuálních nesnázích (píšu disertaci, nejde mi to a trvá mi to) a zhoršující se kvalitě korektur (na příkladu Atlasovy šestky, kterou jsem začal číst, ale po dvou stranách mě z těch chyb bolely oči, takže jsem zase číst přestal). Nic z toho nespělo ke konci, který by byl buď kýžený (tj. píšu o tom, o čem chci psát, a nezní to na první dobrou jako nesmysl), nebo dohledný (tj. píšu o tom, o čem chci psát, nezní to na první dobrou jako nesmysl a zvládnu to dokončit včas). Níže tedy najdete Nedělník koncipovaný jako slohová práce na téma Můj pokoj, popis. Protože větší nesmysl už mě nenapadl.

Anketa Kniha roku Sardenu žije dál. Vyhlašujeme osmý ročník – a stojíme i o vaše příspěvky!

Přibližně před rokem a deseti měsíci to začalo. Roční série tweetů s plánem o rok později vše publikovat, abychom zjistili, čím jsme před rokem žili. Tady je jedenáctý díl z dvanácti.

Přibližně před rokem a devíti měsíci to začalo. Roční série tweetů s plánem o rok později vše publikovat, abychom zjistili, čím jsme před rokem žili. Tady je desátý díl z dvanácti.

Přibližně před rokem a osmi měsíci to začalo. Roční série tweetů s plánem o rok později vše publikovat, abychom zjistili, čím jsme před rokem žili. Tady je devátý díl z dvanácti.

Přibližně před rokem a sedmi měsíci to začalo. Roční série tweetů s plánem o rok později vše publikovat, abychom zjistili, čím jsme před rokem žili. Tady je osmý díl z dvanácti.

Vyrůstal jsem v 90. letech, tehdy se formoval můj vkus v oblasti fantastiky. Zásadní roli hrály i dva večerníčky.

Přibližně před rokem a půl to začalo. Roční série tweetů s plánem o rok později vše publikovat, abychom zjistili, čím jsme před rokem žili. Tady je sedmý díl z dvanácti.

Přibližně před rokem a pěti měsíci to začalo. Roční série tweetů s plánem o rok později vše publikovat, abychom zjistili, čím jsme před rokem žili. Tady je šestý díl z dvanácti.

Stránky