FILM: Hobit: Neočekávaná cesta (Hobbit: An Unexpected Journey)

Článek od: Jan Žlebek - 13.12.2012

Že je celek víc než jen prostý součet částí, je pravda věkem ošoupanější než klobouk Gandalfa Šedého. Že ji ovšem potvrdí i tolkienofily vymodlený snímek Hobit, to jsem věru nečekal. No, holt Neočekávaná cesta začíná. A záleží jen na vás, zda se po vzoru usedlého hobita Bilbo Pytlíka necháte zlákat dobrodružstvím a vydáte se na nejarchetypálnější výpravu za uloupeným trpasličím zlatem v dějinách fantasy.

FILM: Pán prstenů (Lord of the Rings Animated)

Článek od: Martin Kochlica - 10.12.2012

Blížiaca sa premiéra Hobbita opäť rozprúdila záujem o Tolkienovo dielo. Vychádzajú tak všetky jeho knihy v nových vydaniach a na DVD a BR aj reedície filmov. Okrem klasickej Jacksonovej trilógie vyhrabal Magic Box aj animovanú verziu z roku 1978. Fanúšikovia konečne majú možnosť pozrieť si tento zaujímavý film aj s dabingom.

PR+FILM: Hobita přivítají o půlnoci nacpaná kina

Článek od: Anonym - 10.12.2012

Revoluční verze Hobita se představí i v centru Prahy o půlnoci v přecpaných kinech a přitom se v Imaxech bude 2x denně promítat speciální ukázka z chystaného Star Treku. Ti, kteří přijdou v kostýmu do kina IMAX v Praze, se mohou těšit na dárek v podobě plakátu ze speciální limitované edice...

FILM: The Hobbit

Článek od: Martin Kochlica - 09.12.2012

Už čoskoro príde veľký štart trilógie Hobbit od Petra Jacksona. Nezaškodí si pripomenúť aj predošlý pokus o sfilmovanie predohry k Pánovi prsteňov.

PR+FILM: Hobit: Neočekávaná cesta

Článek od: Anonym - 06.12.2012

Skromný Bilbo Pytlík pak sám s Glumem na břehu podzemního jezera objeví nejen hloubku lstivosti a odvahy, která překvapí i jeho samotného, ale také získá do svého vlastnictví Glumův prsten „miláška“, který má nečekané a užitečné možnosti...

PR: Oscarový Peter Jackson bude režírovat dvoudílného "Hobbita"

Článek od: Anonym - 26.10.2010

Dvoudílný film podle knižní predlohy „Hobbit“ dostal zelenou a natácení zacne v únoru 2011 pod režijní taktovkou Petera Jacksona. To uvedli ve spolecném prohlášení Toby Emmerich (prezident a COO New Line Cinema), Alan Horn (prezident a COO Warner Bros.) a Steve Cooper (CEO Metro-Goldwyn-Mayer).

Přihlásit se k odběru RSS - Hobbit