Nový titul z nakladatelství CREW

Článek od: Redakce - 22.08.2022

Tomie
Legenda japonského hororu přichází v kompletním vydání!

Je překrásná a svůdná. Jmenuje se Tomie a coby dokonalá femme fatale ničí životy mužů i žen ve svém okolí. Před jejím kouzlem není úniku a nelze se jí zbavit – a že se o to mnozí neustále pokoušejí…

MANGA: Džundži Itó, Spirála

Článek od: Marek - 17.11.2021

Jedině v Japonsku. Je jednoduše nemyslitelné, aby příběhy Džundži Itóa vznikly kdekoliv jinde než v zemi s tak bohatou kulturou přírodních náboženství, v zemi herní série Resident Evil (Biohazard – mrk mrk) nebo Silent Hill. 

Literární vyhlídky: únor a březen

Článek od: Petr Simcik - 08.02.2017

Máme druhý měsíc nového roku a my jsme zde s zpět s literárními vyhlídkami. Tentokrát budou trochu improvizované, protože mnohé ediční plány se teprve sestavují. Proto než jsem shromáždil všechny informace, dvě knihy již například vyšly…

RECENZE: Džundži Itó, Spirála 3

Článek od: Lament - 08.04.2011

Městečko Kurouzu jsme minule opustili, když se na něho hnal velký spirálový tajfun. A já jsem vás varovala. A vy jste na to nedbali, a teď to máte. Ty tajfuny byly nakonec tři a proměnily městečko k nepoznání. Prakticky všechno srovnaly se zemí, ale to není to nejhorší. Spirála vládne. Zemi, vzduchu i lidem.

RECENZE: Džundži Itó, Spirála 2

Článek od: Lament - 07.01.2011

Možná bylo těžké si po prvním díle představit, jak by řetězení epizod, napadených spirálou, mohlo gradovat nebo neupadnout. Od druhého dílu se dala očekávat mírná stagnace. No, myslím, že pokud tohle čtete, je vám jasné, že se tak nestalo. Druhý díl si s vámi ošklivě pohraje.

RECENZE+UKÁZKA: Džundži Itó, Spirála

Článek od: Lament - 30.10.2010

Napadlo vás někdy, jak hypnotická je spirála? A všimli jste si, kde všude na nás číhá, aby se zmocnila našeho vědomí? Pokud ano, už pro sebe prvenství neurvete. Džundži Itó vás totiž předběhl, a to o pořádných pár rozvinutých spirál. Cože to? Že takové přirovnání v českém jazyce neexistuje? Kde jste na tom, u spirály, byli? Nemáte nějak narušenou spirální auru?

Přihlásit se k odběru RSS - D. Itó