Letem (fantastickým) světem 19

Článek od: Matyáš Pařátek - 28.02.2016

Kdo si zahraje v novém Vetřelci? A kdo natočí druhý Pacific Rim? 

Kdo bude hrát Iron Fista

Další marvelovský hrdina má svého hereckého představitele. Iron Fista si zahraje Finn Jones, kterého znají fanoušci Hry o trůny. Snad Jones zmákne kung fu na jedničku.

Pacific Rim 2 bez Del Tora

První Pacific Rim byl fajn podívaná, ale sám jsem dlouho nechápal, proč chce Del Toro plýtvat svým časem na natáčení dvojky. To, že by točil pokračování už je ale passé. Na sesli si sedne Stephen DeKnight, který psal Buffy anebo byl showrunner seriálového Daredevila. Pacif Rim tak bude jeho režijním debutem a doufejme, že si režijní kariéru nakopne stejně dobře jako Drew Goddard (Chata v horách).

Zámek a klíč jde do finále

Populární komiksová série Zámek a klíč se pomalu blíží k finiši. Aktuálně si můžete komiksy předobjednat a pomoct tak realizaci vydání. Více informací se dozvíte na stránkách Comics Centra

Posádka dalšího Vetřelce

Už příští rok dorazí další Vetřelec od Ridleyho Scotta. A zase u toho bude Michael Fassbender, ke kterému se přidají třeba Kathrine Waterson nebo Danny McBride. Doufejme, že tentokrát scénář nepíše pětileté dítě, které poprvé v životě dostalo do ruky tužku.

Ediční plán nakladatelství Argo

Na stránkách XB-1 můžete nazřít ediční plán Arga. A je to opravdu luxusní. Jen namátkou – nová bonusy opatřená vydání mytágové série, Bran Anubisových. Ale také celá řada novinek – druhý svazek Divokých karet.

Trailer na konec: Daredevil

Daredevil se sem probojoval minulý týden. A teď se mu to povedlo znova, protože něco tak nadupaného se jen tak nevidí. Moc držím Netflixu palce, aby jim to vyšlo i podruhé.

 

Přidat komentář