PR+AKCE: Program NightConu na Festival fantazie je hotov

Článek od: Anonym - 02.06.2013

Přátelé a příznivci NightConu, za necelý měsíc nám začíná Festival fantazie a program NightConu je hotov. Po několika nekonečných probdělých nocích jsme konečně sestavili finální verzi, která už se nijak výrazně měnit nebude. Najdete ho jako vždy na stránkách Festivalu fantazie a v Amberu, kde se nachází i kompletní seznam přednášek s anotacemi.

Pokud jste se snad ještě nepřihlásili k účasti, neváhejte tak učinit zde. Přijít o naše skvělé pořady, zahrnující nepřeberné množství témat, by byl téměř smrtelný hřích. Čekají vás přednášky vážné i zábavné, zajímavé workshopy, soutěže a kvízy a najde se i nějaké to promítání.

I letos se můžete těšit na již tradiční sublinie. TwilightCon a Hunger Games nás svým programem o známých a oblíbených bestsellerech oblaží od 1. 7. do 3. 7. a SlayerCon, který se zabývá kromě seriálů Buffy a Angel i ostatní tvorbou Josse Whedona, je v programu zařazen na druhý víkend Festivalu fantazie, tedy od 5. 7. do 7 .7.

Buffy

Tyto dny však nejsou vyhrazeny jen těmto fenoménům. Programy jednotlivých sublinií jsou protkány dalšími pořady na různá temná témata, takže si na své jistě přijdou všichni posluchači.

Těšit se můžete jak na osvědčené přednášky z let minulých, tak i na úplné novinky. Jak se s vybranými tématy poprali naši přednášející? Přijďte se podívat a posuďte sami, který pořad se vám líbil nejvíce. Svůj názor pak můžete vyjádřit v anketě o Zlaté varle a zajistit tak svému oblíbenému přednášejícímu výhru a věčnou slávu.

Také se už nemůžete dočkat? Ani my ne!

Těšíme se na vás na Festivalu fantazie!

Přidat komentář