PR: Sci-fi hit Mass Effect 2 debutuje na konzoli Playstation 3

Článek od: Anonym - 29.01.2011

Praha, Česko – 21. ledna 2011 – Majitelé konzole PlayStation®3 se dočkali – přichází jejich čas ujmout se role velitele Sheparda a vyrazit do boje za záchranu lidstva! Studio BioWare™, divize společnosti Electronic Arts Inc. (NASDAQ: ERTS), dnes oznámilo, že titul Mass Effect™ 2 je nyní v prodeji ve verzi pro PlayStation 3 za cenu 1599 Kč. Verze Mass Effect 2 pro PlayStation 3, která v hodnocení časopisu PlayStation: The Official Magazine získala perfektní skóre 10/10, obsahuje šest hodin bonusového obsahu, kromě jiného mise „Kasumi – Ukradená paměť“, „Overlord“ a velmi úspěšný dodatek „Lair of the Shadow Broker“.

Mass Effect 2 pro PlayStation 3 představuje pro hráče, kteří se s jeho světem teprve chystají seznámit, skvělý startovní bod,“ uvedl Casey Hudson, výkonný producent série Mass Effect. „Jsme velmi nadšení a hrdí, že nyní můžeme majitelům konzolí PlayStation 3 otevřít bránu do bohatého a neklidného světa Mass Effect, kde začnou utvářet příběh prostřednictvím vlastních rozhodnutí.

Trilogie Mass Effect je výpravná sci-fi fikce s dějem zasazeným do rozlehlého světa, plného nebezpečných forem mimozemského života a dosud neprozkoumaných záhadných planet. V Mass Effect 2 se hráči opět octnou v roli hrdinného velitele Sheparda, jenž velí oddílu těch nejnebezpečnějších bojových specialistů z celé galaxie. Jejich nesmírně obtížná mise se prakticky rovná sebevraždě. Akční přestřelky, rozsáhlý futuristický příběh, objevování vesmíru a emotivní interakce postav představují bezkonkurenčně silný herní zážitek. Titul Mass Effect 2 získal více než 120 ocenění, mj. i cenu „Hra roku 2010“ portálů IGN.com, MSNBC.com, GameTrailers.com, Eurogamer.net, Game Reactor a G4TV, který jej označil za „jednu z nejlepších symbióz dobře napsaného scénáře, hraní na hrdiny a boje.“

Mass Effect Genesis je interaktivní komiks, který vznikl ve spolupráci vydavatelství Dark Horse Comics a studia BioWare, a je rovněž ode dneška dostupný exkluzivně jen pro počítačový zábavní systém PlayStation 3. Hráči se v něm přehledně seznámí s událostmi předchozího dílu Mass Effect. Interaktivní komiks nabídne hráčům šanci učinit kritická rozhodnutí, jimiž ovlivní vývoj děje nejen Mass Effect 2, ale i toho, co se stane poté. Mass Effect Genesis je součástí dodatku Cerberus Pack, stažitelného balíčku obsahu, který obsahují nové originální kopie Mass Effect 2 pro PlayStation 3. Majitelé použitých kopií si pak budou moci zakoupit Cerberus Pack na PlayStation Network.*

Další informace naleznete na stránce http://masseffect2.cz Dění okolo hry můžete sledovat na serverech Twitter http://twitter.com/masseffect2 a Facebook http://www.facebook.com/masseffectczsk.

*Vyžaduje účet na PlayStation Network a připojení k internetu.

Přidat komentář