Je to hrozně dlouhý. A hrozně těžký. Bolí od toho ruce, když si čtu v posteli. Ale je to úžasné. A dlouhé, což já rád. Spousta dějových linek . Uvěřitelný svět. A ten jeho popis Hory jitřního světla je něco extra. A dost techniky a detektivka a vůbec. Takže, moc se těším na závěr a doufám, že máte ještě něco od něk k přeložení.

Jo, Hamilton a Liou ... tak se nám to pěkně sešlo na konci roku, že.