Ukázka: Mark Cheverton, Overworld útočí

Článek od: Redakce - 24.10.2015

Anotace:

Malý kluk, který si nechá říkat Gameknight, miluje počítačovou hru Minecraft víc než cokoliv na světě. A neméně rád vítězí; ať to stojí, co to stojí. Obehrává ostatní hráče, přechytračuje nestvůry, ničí vesnice jen tak pro zábavu. A když věci nejdou, jak si přeje, pomůže si klidně nějakým tím drobným podvůdkem. Vždyť účel světí prostředky, nebo ne? Všechno se ovšem změní, když se Gameknight nešťastnou náhodou pomocí otcova digitalizéru ocitne přímo ve hře. Najednou zjišťuje, že se její pravidla docela změnila. V této hře jde skutečně o život. Gameknight musí zapátrat hluboko ve svém nitru, sebrat všechnu odvahu a postavit se stvůrám, které hrozí zničit nejen svět Minecraftu, ale i ten náš vlastní. A má na to jen jeden pokus. Hra začíná!

 

Info o knize:

 

Autor: Mark Cheverton / Překlad: Ondřej Kronich / Obálka: JiaSen a Lukáš Tuma (grafická úprava) / Formát: paperback, 140x205 mm / Počet stran: 176 / Cena: 179 Kč / Nakladatel: Nakladatelství Epocha (www.epocha.cz) / Edice: Fantastická Epocha (44. svazek edice Fantastická Epocha) / ISBN: 978-80-7425-275-4

Komentáře

No musím bohužel říct, že to bych nepořídil ani dítěti svého největšího nepřítele jak je to napsané. Je jasné že se to odehrává v Minecraftu, ale jak dokládá S.D.Stuart, i tak se to dá napsat alespoň trochu lidsky :( škoda. 

Každý národ má takové politiky jaké si zaslouží -> Svůj svět si musíme zasloužit!

Přidat komentář