UKÁZKA: František Kotleta, Jana Kilianová, Hustej hářez

Článek od: Redakce - 22.03.2019

 

 

František Kotleta & Jana Kilianová

BRATRSTVO KRVE
HUSTEJ NÁŘEZ
KOMIKS


Upíři proti mimozemšťanům. První díl kultovní série Bratrstvo krve poprvé v obrázcích, které znamenají komiks!

Dávné legendy, které o nich kolovaly v různých civilizacích, nelhaly. Možná, že kdysi byli lidmi, ale změnili se. Změnili se natolik, že jako lidé už jenom vypadají. Říkají si Bratrstvo krve. Vyvolení, kteří se živí lidskou krví. Nikdy se však k sobě nechovali jako bratři. Desítky klanů spolu po tisíciletí bojovaly o moc a vládu nad lidmi, jejich územím a říšemi, jež vznikaly a zanikaly podle toho, jak ve své skryté válce vítězily jednotlivé klany. Dlouho se považovali za nejmocnější bytosti na světě. Jenže svět, který znali, byl jen malou součástí vesmíru. Z jeho nekonečných dálek se vynořili kartani, jimž se jejich vlastní svět zdál malý a kteří se rozhodli ovládnout planetu Zemi a její obyvatele zotročit. Invaze se cizincům podařila. Měli vyspělou techniku a zbraně, které ty lidské stonásobně předčily. Ovšem svět, který ovládli, už své vládce měl. A ti se, na rozdíl od lidí, tak lehce podrobit nenechali.

V Nakladatelství Epocha právě vychází 1. vydání komiksu Hustej nářez Františka Kotlety a Jany Kilianové. Kniha je již k dostání na pultech knihkupectví a zanedlouho vyjde i jako e-kniha.
E-shop: http://epocha.cz/detailknihy.php?id=938
Ukázka: https://issuu.com/epocha/docs/hustej_komiks

František Kotleta
Rodák z Bruntálu, řezník, dobrodruh, trestanec a vlastně cokoliv, co si ještě vymyslí. Hlavně je to však autor fantastických románů, ve kterých bojují upíři s mimozemšťany, bohové se žoldáky, superpadouši proti superhrdinům a nakonec se s nim můžete vypravit i do šíleného postapokalyptického světa. Kultovní stále zůstává jeho série Bratrstvo krve, k jejímž zásadním třem dílům Hustej nářez, Fakt hustej nářez a Mega hustej nářez přibyl prequel Vlci.

Jana Kilianová
Excentrická kreativní bytost se sklony ke všudypřítomnosti a neschopnosti říkat ne. Od roku 2013 se živí jako ilustrátor a grafik na volné noze a kreslí pro časopisy, festivaly, knížky i počítačové a deskové hry. Komiksy si kreslila do šuplíku už od malička a v nitru své duše dobře věděla, že díky nim jednou bude bohatá a slavná. Kdyby se měla shrnout v jedné větě, citovala by legendární Jolandino moudro: „Hodně vysoko míříš.“

Informace o knize
Titul: Hustej nářez
Série: Bratrstvo krve
Scénář: František Kotleta, Jana Kilianová
Kresba: Jana Kilianová
Obálka: Jana Kilianová, Lukáš Tuma
Formát: flexo vazba, 168 x 258 mm
1. vydání
128 barevných stran  
Cena: 444 Kč
Nakladatel: Nakladatelství Epocha
ISBN: 978-80-7557-175-5


O Nakladatelství
Dominantním směrem ediční koncepce Nakladatelství Epocha je literatura faktu a historie, ale velký prostor je věnován právě fantastice. Ta přináší tituly žánrů sci-fi, fantasy i hororu. Věnuje se zahraničním i tuzemským autorům. Dominantní pozici zaujímají knihy nejtajemnějšího autora současné české fantastiky Františka Kotlety a akčně hororový urban-fantasy seriál Kladivo na čaroděje, který se postupně stal mezi fanoušky kultem. Většinu vydaných knih lze zakoupit také v elektronické podobě a některé tituly ve formě audioknih.


Nakladatelství Epocha
Kaprova 12/40, 110 00 Praha 1
www.epocha.cz
https://www.facebook.com/Nakladatelstvi.Epocha
https://www.facebook.com/FantastickaEpocha

 

Přidat komentář