PR+GAMES: V rozšíření Mass Effect 3 se vrací "sběrači"

Článek od: Anonym - 07.10.2012

Bitva za záchranu galaxie ve hře Mass Effect™ 3 zuří dál a navíc se do ní v dosud největším obsahovém balíčku pro multiplayer vrací starý známý protivník! Bezplatně stažitelný* balíček Mass Effect 3: Retaliation znesnadňuje dosažení konečného vítězství přidáním nových zrádných oblastí na již existující mapy a opět uvádí na scénu neslavně proslulé Sběrače.

Mass Effect 3: Retaliation bude obsahovat i úplně nový systém výzev, za jejichž splnění v multiplayeru získají hráči odměny. V jeho rámci budou rovněž moci sledovat svůj postup a porovnávat jej s ostatními.

Balíček Mass Effect 3: Retaliation bude ke stažení od 9. října na platformách Xbox LIVE® a Origin™, na platformě PlayStation® Network se pak objeví o den později, 10. října. Pro bezproblémovou instalaci balíčku Mass Effect 3: Retaliation si musí uživatelé nejprve stáhnout a nainstalovat nejnovější patch. Celý balíček bude obsahovat:

  • Nové „hazardní“ verze existujících map – Boj bude probíhat na šesti mapách se standardní rotací Firebases uprostřed různých nástrah a pastí. Připravte se na útok přírodních živlů v podobě kyseliny, blesků, záplav, písečných bouří, rojů hmyzu a bílé tmy!
  • Nová nepřátelská frakce – Opět na vás zaútočí Sběrači v následujících třídách: Praetorian, Scion, Abomination, Trooper a Captain. Objevují se také zprávy, že Cerberus posílil Dragoon a Gethové začali v boji používat nový typ dronů.
  • Nové odemykatelné zbraně – Sběrači jsou vybaveni novými účinnými zbraněmi. Patří mezi ně Collector Assault Rifle, Sub-Machine Gun a Sniper Rifle. Odemkněte si je a doplňte si svůj arzenál.
  • Nové odemykatelné sady pro jednotlivé třídy – Pokračující válka vtáhla do děje nové postavy. Je to například Turian Havoc Soldier či Turian Ghost Infiltrator, další pak budou následovat v příštích týdnech.
  • Nová vylepšení – Zbraně si můžete doplnit o tři nové modifikace munice a vyztužit bojové obleky pěti novými vylepšeními.
  • Nové výzvy v multiplayeru – Myslíte si, že patříte mezi nejlepší vojáky Aliance? Začněte sledovat své výsledky v databázi výzev. Za splnění různých úkolů v multiplayeru získáte tituly a stužky, které se budou objevovat vedle vašeho jména ve hře. Dosažené výsledky můžete porovnávat s přáteli.

V rámci systému Mass Effect 3 Galaxy at War** se úspěchy z kooperativní části pro více hráčů promítnou do hlavní kampaně pro jednoho hráče Mass Effectu 3, kde velitel Shepard shromažďuje síly z celé galaxie, aby ji jednou provždy zbavil hrozby ze strany Reaperů.  V multiplayeru se hráč ocitá v roli vojáka jednotky speciálního nasazení, jenž je vyslán chránit zdroje a prostředky k úspěšnému vedení války.

Titul Mass Effect 3 získal více než 75 perfektních skóre a 50 ocenění od kritiků z celého světa. Další informace o sérii Mass Effect naleznete na stránkách http://www.masseffect.com nebo na nově designovaných stránkách BioWare http://bioware.com. Aktuální informace vás čekají také na česko-slovenských komunitních stránkách sociálně sítě Facebook na adrese www.facebook.com/masseffect.czsk.

* NABÍDKA PLATÍ DO 9. 10. 2014. JE VYŽADOVÁNO PŘIPOJENÍ K INTERNETU A ÚČET NA PORTÁLU ORIGIN (EA), ZLATÉ ČLENSTVÍ XBOX LIVE NEBO ÚČET NA PLAYSTATION NETWORK. PLATÍ JE PRO NÁKUP PROSTŘEDNICTVÍM KLIENTA SOFTWARU ORIGIN (WWW.ORIGIN.COM/ABOUT). TRHU XBOX LIVE NEBO PLAYSTATION STORE. PLATÍ TAM, KDE JE MASS EFFECT 3 V PRODEJI. PODMÍNKAMI PRO STAŽENÍ JSOU INSTALACE PLNÉ HRY MASS EFFECT 3, ONLINE VSTUPENKA PRO MASS EFFECT 3 A ÚČET NA PORTÁLU ORIGIN (EA). TUTO NABÍDKU NELZE NIJAK NAHRAZOVAT, VYMĚŇOVAT, PRODÁVAT ANI SMĚŇOVAT ZA HOTOVOST ČI JINÉ ZBOŽÍ NEBO SLUŽBY. NELZE JI KOMBINOVAT S ŽÁDNÝMI DALŠÍMI NABÍDKAMI, DÁRKOVÝMI POUKAZY ANI SLEVOVÝMI KUPÓNY. NABÍDKA NEMUSÍ BÝT VŽDY DOSTUPNÁ. KDE JE ZAKÁZÁNA, ZPOPLATNĚNA NEBO ZE ZÁKONA OMEZENA. LIMIT JEDNÉ NABÍDKY NA OSOBU. PODMÍNKOU PRO ZALOŽENÍ ÚČTU NA PORTÁLU ORIGIN (EA) JE DOSAŽENÍ MINIMÁLNÍHO VĚKU, KTERÝ SE V JEDNOTLIVÝCH ZEMÍ LIŠÍ. SPOLEČNOST EA MŮŽE UKONČIT PROVOZ ONLINOVÝCH FUNKCÍ PO 30 OD UVEŘEJNĚNÍ OZNÁMENÍ NA WWW.EA.COM/2/SERVICE-UPDATES.

** SYSTÉM MASS EFFECT 3: GALAXY AT WAR LZE AKTIVOVAT PROSTŘEDNICTVÍM KÓDU ON-LINE VSTUPENKY, KTERÁ JE SOUČÁSTÍ KAŽDÉ NOVĚ ZAKOUPENÉ VERZE HRY MASS EFFECT 3.

Komentáře

Sběrači se určitě nevrátí, protože Sběrači ve hře nikdy nebyli, od samého počátku se totiž překládají jako Kolektoři.

To je oficiální PR text od EA, takže oni si to můžou překládat jak chtějí :)

Navíc mám pocit, určitě nebyli v té původní verzi češtiny na ME2?

Známkou dobrého štábu je, že se admirál o bitvě dozví až ve chvíli, kdy jí štáb vyhrál.

Myslím, že ne. Začala jsem tehdy s původním nekonzistentním překladem a vsadila bych se, že už tam byli Kolektoři. Navíc jednou z velkých odchylek od překladu jedničky bylo používání anglických Reapers, takže tvrdý český překlad u Kolektorů mi k tomu nějak nesedne.

Přidat komentář