Obrázek uživatele Wendy

Historie

Členem již
8 let 11 měsíců

Moje příspěvky

Kingův návrat k hororu. 

Na počátku je jeden policista naprosto oddaný své práci, jeden zoufalý muž, jedna ztracená holčička a její matka uzavřená ve zdech psychiatrické léčebny. A na konci? Na konci bude jeden policista, který překročil zákon, stále jeden zoufalý muž, několik mrtvých a…a to se nechte překvapit co, nebo kdo ještě.

Nakladatelství CooBoo, které se věnuje především vydávání young adult literatury přišlo nedávno s novou a mezi čtenáři velmi očekávanou knihou Podivuhodné a krásné soužení Avy Lavender, která se okamžitě po vydání stala velkým hitem.

Upírka Cat Russellová a její manžel Bones jsou zpátky.

Jak se povedla kultovní Hra o trůny ve své audio podobě?

Vzpomínáte si na hotel Overlook s Osvícení? Na malého osvíceného Dannyho, jeho otce alkoholika i všechny běsy, které se ve zdech hotelu po celá staletí ukrývaly? A chtěli byste vědět, jak to bylo s malým Dannym, který z děsivého hotelu unikl se svou matkou jen o vlásek, dál? Pak je kniha Doktor spánek přesně pro vás.

Cormoran Strike, po případu ihned skočí a začne se důkladně přehrabovat v Lulyně minulosti i v životě její zámožné náhradní rodiny. Proč se Lula, módní ikona téměř všech Londýňanů, scházela a zahazovala s ušmudlanou, nevzdělanou a trochu naivní ubožačkou Rochelle? Je snad ona tou, která Lulu zchodila z balkónu? A kdo je tajemný neznámý Agayman, kterého Lula vystopovala krátce před svou smrtí?