Obrázek uživatele Silver

Historie

Členem již
10 let 4 měsíce

Moje příspěvky

Celá léta jsme si mysleli, že k nám do Prahy táhnou Švédy, Germánce a jiné „cizáky“ naše pamětihodnosti, které lze vidět či si přivlastnit, překrásné a milé dívky, kterým se dá lichotit či lahodný pěnivý mok. Houbelec! To, o co jim celou dobu šlo, je něco jiného. Praha je magické místo a to, co je zajímá, je ukryto pod ní…

Divadelní adventura za hranici času vzniklá na motivy stejnojmenného komiksu dua Uto Kain (Filip Novák) a HZA (Jan Bažant) oceněného první cenou na ComiCZaward 2005.


Totálně výstřední, zábavná, ale hlavně nádherně zvrácená show, která je lahůdkou nejen pro uši, ale i pro oči. Ostatně, čekali byste něco jiného od ženy, která věří, že každá žena je víla a jejíž pes nosí křidýlka a je svou paničkou nazýván „fairy-dog“…?

Uto Kain, HZA, Jiří Havelka a kolektiv v neděli uvedou další představení Pána času v  Rock Café.

V sobotu 30. července proběhne v pražském klubu Rock Café další pokračování jedné z nejzavedenějších tuzemských akcí, zaměřených na temnou elektroniku. Letos se na EPF představí projekty z Japonska, Chile, Německa i Čech.

Klubový filmový projekt Jameson Cult Film Club se po veřejné projekci úsměvného sci-fi Návrat do budoucnosti vrací k temnějšímu žánru, jímž se v listopadu 2010 poprvé otevřel českým fanouškům na palubě plné Vetřelců.

Rok se s rokem sešel a přichází čas, kdy je třeba oprášit fraky a naklepat honzíky, naleštit zašlá ozubí mechanická, setřít popílek z leteckých brýlí a sejít se, vystoupit z neelektrifikované tmy a vstoupit do světla matně poblikávajících plynových lamp, zkrátka a dobře opustit laboratoře, dílny a plány osnující pád britského impéria a přijít k nám, mezi viktoriánské gentlemany a dámy se smyslem pro potrhlá dobrodružství, bude totiž -věřte tomu nebo ne-ale už druhá Steam-up párty!

Dvorní scénou Kabaretu Caligula je už několik posledních let Palác Akropolis. Je tedy jen logické, že své 15. narozeniny oslaví soubor právě tam, a to v sobotu 26. února od 20:00. Na programu je exkluzivní předpremiéra zbrusu nového pásma zbrusu nových skečů se souhrnným názvem „Trenažér lidství“.

Drsný český prehusitský středověk – krutý král Václav IV, zhýralý a zavilý, církev prolezlá korupcí a odpustky, země zmítaná nepokoji, rozkvět lapkovství, drobné kriminality i bílé a černé magie. Království čeká na svého hrdinu...

Pořadatelé největšího tuzemského gothic festivalu Night Side přichystali na 10. září 2010 do pražského klubu Exit již čtvrté pokračování akce. Jako hlavní hvězdy letos vystoupí holandští kralevicové darkwave Clan of Xymox a gothic rocková stálice Two Witches z Finska, doplněna dalšími zajímavými interprety mezinárodní gotické scény.