SOUTĚŽ: o závěrečné Kladivo na čaroděje: VYHODNOCENÍ

Článek od: Redakce - 24.07.2017

Odpověď byla pro fanoušky opět jen malina ke spolknutí. Dílů napsal Jiří Pavlovský do první série pět a je duchovním otcem, zakladatelem a dohlížitelem celé série, toť důvod, proč najdeme jeho jméno na obálce každého dílu.

A kdože si s tou odpovědí nejlépe poradil?

  • Martin HANDL z Prahy

Gratulujeme!

 

 

 

Všichni fanoušci Felixovy party se konečně dočkali a po drobných odkladech a odsunech už se můžou doma mazlit se závěrečným, dvanáctým dílem první série Kladiva na čaroděje. Na Sardenu už se stalo téměř tradicí si o každý nový díl zasoutěžit a nemůžeme vás o to ošidit ani tentokrát, za což samozřejmě můžeme/te poděkovat nakladatelství Epocha.

Kdo nezná kladivní svět a chtěl by to zkusit od konce, případně jen zkusit soutěžní štěstí, než poběží do knihkukpectví, protože všech předchozích jedenáct dílů má doma, nechť přistoupí blíže. Máme pro vás jeden výtisk dvanáctého dílu série, jenž nese jméno Poslední stadium.

Máme zapeklitou otázku a dožadujeme se odpovědi:

  • Kolik dílů z první série napsal Jiří Pavlovský a proč je jeho jméno i na obálkách dílů, které nenapsal?

Bádejte a piště nejlépe na naši soutěžní adresu sardensoutez@centrum.cz do nedělní půlnoci 30.7.2017, do předmětu napiště Poslední stadium a nezapomeňte na vaše jméno a korespondenční adresu. Těšíme se na vaše opodvědi!

 

Přidat komentář