LITERATURA + UKÁZKA: František Kotleta, Vlci

Článek od: Redakce - 08.01.2016

Novinka Františka Kotlety přináší příběh Gerharda z Bratrstva krve

Vychází novela Vlci, jejíž děl předchází kultovní trilogii

Pamatujete si na Gerharda, obávaného válečníka, který se stal jednou z nejvýraznějších a nejoblíbenějších postav trilogie Bratrstvo krve? V novele Vlci, která právě vychází, se seznámíte s jeho minulostí. Temnou a krvavou, ale i akční, čtivou a zábavnou, napsanou ve stylu autorových kultovních prvních knih.                                                                        

Anotace:

Nechal si říkat Gerhard. Dřív ho však nazývali jinak – Radegast. Slavný válečník. Obávaný protivník. Postrach Avarů, Keltů i Římanů. Na vrcholu své slávy zmizel, aby se stal členem Bratrstva krve. Germánský upíří klan se vyhřívá v paprscích moci. Vládne rozsáhlým územím nejen v krajích ovládaných Germány, ale i v lesích patřících odnepaměti Bojům, kam nedávno přitáhli Slované. Jsou jako lovná zvěř. Kmen bez ochránců, snadná kořist pro vampýry i lykany. Ale časy se mění. Zítřek přinese zradu a krev…

Knihu si můžete se slevou zakoupit přímo na stránkách nakladatele:

http://www.epocha.cz/detailknihy.php?id=752

Novinky, obálky, ukázky, zajímavosti... najdete na:

http://www.facebook.com/fantastickaepocha,

https://www.facebook.com/frantisekkotleta/?fref=ts

Ukázku v atraktivním „listovacím“ formátu naleznete na:

http://issuu.com/epocha/docs/vlci_ukazka

 

Knihu můžete zakoupit i v elektronické podobě, například na:

http://www.palmknihy.cz/vlci-162098.html?a_box=5zteq9b3

 

Info o knize:

Autor: František Kotleta / Obálka: Piotr Cieśliński(obraz) a Lukáš Tuma (grafická úprava) / Formát: měkká vazba 110x180 mm / Počet stran: 192 / Cena: 199 Kč / Nakladatel: Nakladatelství Epocha (www.epocha.cz) / Edice: Fantastická Epocha (47. svazek edice Fantastická Epocha) / ISBN: 978-80-7425-282-2

O autorovi:

František Kotleta (*1981)

Rodák z Bruntálu, spisovatel, trestanec, podnikatel, jesenický Mauglí a řezník. Po několika neúspěšných pokusech rozvíjet Mistrovo dílo (kterýžto nápad mu posléze ukradl Martin Moudrý) se rozhodl vstoupit na trnitou cestu originální tvorby a hned jeho prvotina byl jednoznačný zásah do černého. Trilogie Bratrstvo krve je dílo plnokrevné, sofistikované, avšak zároveň neoddiskutovatelně zábavné, a okamžitě se v české literatuře stalo kultem, který nemá obdoby. Drsný, ale emotivní příběh několikasetletého upíra Jana Bezzemka, který je nucen společně s dalšími krvesaji bránit Zemi před invazí zlovolných mimozemšťanů, obsahuje všechny potřebné ingredience, aby překonal úzké mantinely žánrové tvorby a stal se plnohodnotným uměleckým dílem, takzvanou vysokou literaturou vhodnou pro intelektuály i pro normální slušné čtenáře. V roce 2013 a 2014 autorovi vychází do dvou částí rozdělený román Perunova krev. V roce 2014 vyšly Kotletovi ještě dvě knihy – samostatná Příliš dlouhá swingers party a audio verze Hustýho nářezu. I letošní rok je bohatý na novinky – v létě vyšli Lovci a nové vydání Hustýho nářezu a nyní, těsně před Vánocemi, se do prodeje dostává novela Vlci, která je prequelem trilogie Bratrstvo krve.

Celý životopis na http://www.epocha.cz/detailknihy.php?id=752.

Všechny knihy Františka Kotlety seženete i elektronicky.

V roce 2016 se těšte na novou knihu Františka Kotlety, volné pokračování Příliš dlouhé swingers party, které pod názvem Velké problémy v Malém Vietnamu vydáme na jaře.

 

 

Přidat komentář