PR+GAMES: Tým Bioware oznámil vývoj Dragon Age 3: Inquisition

Článek od: Anonym - 21.09.2012

EDMONTON, Kanada17. září 2012 – Společnost BioWare korporace Electronic Arts dnes oznámila, že ve studiích BioWare Edmonton a BioWare Montreal vyvíjí titul Dragon Age™ 3: Inquisition, který je pokračováním úspěšné RPG série. Dragon Age 3: Inquisition vyjde na konci roku 2013 a přinese kombinaci v podání BioWare tradičně propracovaného příběhu, komplexního herního systému RPG a podporu zcela nového herního enginu pro žánr RPG na bázi mnohonásobně oceněné technologie Frostbite™ 2.

„Vývojový tým Dragon Age pracuje na titulu Dragon Age 3: Inquisition už více než dva roky,“ uvedl Aaryn Flynn, generální manažer studií BioWare Edmonton a BioWare Montreal. „Důkladně jsme se zabývali ohlasy hráčů z předchozích her a komunikovali s nimi. Jejich reakce byly velmi přímočaré, a proto se nedržíme zpátky ani my. Ve hře Dragon Age 3: Inquisition chceme fanouškům dát to, co si žádají – skvělý příběh se smysluplnými volbami, obrovský svět ke zkoumání, široké možnosti přizpůsobení a intenzivní taktický bojový systém.“

Flynn také dodal: „Současně je nám jasné, že potřebujeme novou technologii k tomu, abychom mohli naši vizi plně realizovat. Proto spolupracujeme se studiem DICE na proměně enginu Frostbite 2 v základní technologii, na které Dragon Age 3 poběží.“

Série Dragon Age získala více než 80 ocenění kritiků z celého světa a dosud si na konto připsala více než 8 miliónů prodaných kopií*. Za jejím vznikem stojí společnost BioWare, která od vydání prvního titulu Dragon Age: Prameny v roce 2009 spolupracovala také na řadě knih, komiksů, animovaného filmu a sběratelských předmětů na její motivy.

Další informace o titulu Dragon Age 3: Inquisition, novinky od vývojového týmu, stejně jako dopis pro fanoušky od výkonného producenta Marka Darraha najdete na oficiální stránce http://dragonage.com. Dragon Age mohou fanoušci sledovat i na Twitteru http://twitter.com/dragonage a Facebooku http://facebook.com/dragonageczsk.

*Podle interních údajů EA.

Přidat komentář