Nové tituly z nakladatelství BB art

Článek od: Redakce - 28.02.2023

All Star Western 5: Muž mimo čas (All Star Western 5: Man Out of Time)
Justin Gray, Jimmy Palmiotti

překlad: Richard Klíčník
kategorie: Komiksy
Vyšla 22.2.2023
stran: 192
vazba: brožovaná
ISBN: 978-80-7595-631-6
cena: 499 Kč

ZDE

Jonaha Hexe označiliza blázna a zavřeli do Arkhamu, takže Hex udělá cokoliv, aby utekl. Včetně únosu doktora Arkhama, krádeže auta a zběsilého úprku. Netrvá to dlouho a jeho odysea mu zkříží cestu s Brucem Waynem, Constantinem, Bažináčem, naštvanými démony, šílenými zabijáky a dokonce i se samotným Supermanem.
Ale podaří se Hexovi nalézt, po čem touží nejvíc? Dokáže najít cestu domů?

Prověření scenáristé JIMMY PALMIOTTI (HARLEY QUINN) a JUSTIN GRAY (BATWING) a výtvarník MORITAT (BATWOMAN) odvedli Jonaha Hexe z jeho domácího prostředí… do nejdivočejšího dobrodružství, jaké kdy zažil! Obsahuje čísla #22–28.

„Vážně zábavné, jako by z toho byl cítit Indiana Jones.“ – IGN

 

Batman Detective Comics 1: Mytologie (Batman: Detective Comics 1: Mythology)
Doug Mahnke , Peter J. Tomasi

překlad: Pavel Švanda
kategorie: Komiksy
Vyšla 1.2.2023
stran: 144
vazba: brožovaná
ISBN: 978-80-7595-626-2
cena: 399 Kč

ZDE

Tragédie stvořila Batmana. A teď ho další tragédie zničí.
Na počátku tohoto nového příběhu povolá komisař Gordon Temného rytíře, aby prošetřil místo činu bizarního zločinu v gothamském mořském světě… vraždy, která byla nachystaná tak, aby přesně napodobila vraždu Thomase a Marthy Waynových, a to do poslední perly. Zjevně se jedná o vzkaz Bruci Waynovi, ale od koho?
Mezitím Alfréda Pennywortha i Leslie Thompkinsovou napadne tajuplné monstrum! Je tato záhadná stvůra, která útočí na nejbližší Batmanovy spojence, zodpovědná také za tu ohavnou rekonstrukci Batmanova zrodu?
Batman je přinucen vydat se na cestu násilí, na níž jsou ohroženy životy těch, díky kterým je takový, jaký je. Přes veškerá nebezpečenství musí nalézt neznámého nepřítele, který toho tolik ví… a až se pravda konečně odhalí, nebudete věřit tomu, kdo za geniálním plánem celou tu dobu stál!

Uznávaní komiksoví autoři PETER J. TOMASI a DOUG MAHNKE proti Batmanovi soupeře, který zná všechna jeho tajemství! Tato první kniha nové série obsahuje sešity DETECTIVE COMICS č. 994–999.

 

Přidat komentář