Galerie

19 05 GALERIE: Ceny Akademie SFFH 2013 (za rok 2012)

První sérii cen předal s grácií sobě vlastní sám Richard Klíčník, dalších několik sličná zástupkyně významného sponzora z IT branže. Když se pořad přehoupl přes polovinu, předal významnější ceny Martin Gilar. Tento známý emigrant, spisovatel, vědecký pracovník a přispěvatel do Interkomu se zároveň zařadil mezi sponzory ceremonie.

04 02 GALERIE: Křest Roku Joriky

Ve čtvrtek 31. ledna 2013 proběhly v Galerii města Plzně naráz dva křty. V prvním nám byl představen nejenom svazek Rok Joriky (Už tušíte?), ale i autor Ivo Fencl s výtvarníkem Lukášem Kudrnou. Ve druhém pak sbírka Deset povídek o lásce a zapomínání Miroslava Sulana a autora výtvarného doprovodu Karla Trinkewitze. Příjemným podvečerem prováděl moderátor Václav Malina.

29 10 GALERIE: Letem světem z Fancity 2012

První nášup fotografií přibližující atmosféru FanCity. Podíváme se na Besedu se šéfy fantastických webů, uvidíme Davida Webera a šestinohé kočky a třeba i Petru Neomillnerovou, jak podepisuje deskovku pro dražbu na akci Goliáš a David...

18 10 GALERIE: Brian Azzarello, Hellblazer: Zamrznutí

Právě vyšlý temný, atmosférický a nelítostný Hellblazer: Zamrznutí je malou událostí mezi náročnými komiksovými fanoušky. Nepatří sice mezi pět nejznámějších titulů na trhu, ale je zárukou kvality pro fajnšmekry, kteří se již nějakou dobu stále více rekrutují mimo okruh věrných příznivců komiksu. Jde o nenápadný převrat na domácím komiksovém trhu, který spojuje drsné příběhy, chytré zpracování a široké přijetí komiksu novým druhem čtenářů.

26 09 GALERIE: Parcon, Istrocon a Comics Salón 2012

Ve dnech 21. až 23. září proběhly tři akce současně – mezinárodní Istrocon, který oslavil své 25. výročí, Comics salón a k těmto dvěma se ještě připojil Parcon. Výsledkem byl tak nabitý program, že chvílemi člověk nevěděl, kam dřív s očima a jakou přednášku navštívit.

26 08 GALERIE: Šmoulové a vejce

To je ale zmatek! Šmoulové našli kouzelné vejce, které splní jakékoli přání. Všichni modří skřítkové si hned přejí, co jim přijde na mysl. Jeden chce výt velký, druhý se chce proměnit ve slona, další chce být Taťka Šmoula.
Jak jen tohle dopadne?

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - Galerie