Obrázek uživatele Jan Pechanec

Bio

Stručné bio
Narozen v roce Kohouta se protlouká životem se střídavými úspěchy a nezdary. Znám je také jako guru Pechy.
Moje osobní / i jiné www stránky:
http://www.sarden.cz

Historie

Členem již
12 let 11 měsíců

Moje příspěvky

logo soutěže

Nakladatelství Fragment vyhlásilo čtvrtý ročník úspěšné literární soutěže Hledá se autor bestselleru. Zúčastnit se může každý tvůrce, bez ohledu na věk, který dosud nikde nepublikoval. Povídky na libovolné téma o rozsahu 10 až 25 normostran přijímá Fragment do...

Novoroční projev šéfredaktora Sardenu.

Ke koupi hry vás v první fázi pravděpodobně přivede neotřelá grafika a malby, za kterou nese zodpovědnost duo Agnieszka Bala a Radosław Gruszewicz, jejichž společný otisk najdete i na několika dalších deskovkách. V druhém kroku vás čeká rozbalení a několikaminutová práce s vyhnípáním hracích karet a žetonů ingrediencí z jednotlivých kartónů.

James Herbert se narodil v londýnském East Endu 8. dubna 1943. Ve věku deseti let získal stipendium na St. Aloysius Grammar School, Highgate.

Do fantastiky zahrnujeme nejenom vědeckofantastickou a fantasy literaturu, ale také horory. A nebyl by to správný žánr, kdyby v anglofonním světě neměl šanci získat vysoce prestižní ocenění.

V únoru hlavně pro děti a mládež, ale i nějakou tu detektivku či encyklopedii...

Asi si říkáš, ty netrpělivče jeden, proč to tak okecávám a kdy už začnu kydat chlévskou mrvu na hnojiště, ať si uděláš pořádnej obrázek o tom, jestli si to máš koupit.

PF 2013. To je vlastně důvod, proč si myslím, že rok 2013 bude žánrům sci-fi, fantasy a hororu nakloněn.

Apokalyptický rok 2012 nám byl představen Emmerichem již v roce 2009, ale skutečnost nebyla zdaleka natolik katastrofická.

Představte si, čistě teoreticky, že 21. prosince 2012 přijde konec světa. Stop.

Stránky