Martin Stručovský

Obrázek uživatele Martin Stručovský

Historie

Členem již
5 let 2 months

Moje příspěvky

Nakladatelství Argo nás fantastikou zásobuje už pár let a za svou dobu působnosti si vybudovalo oblibu nejen u čtenářů fantastiky, ale i odborné veřejnosti. O čemž svědčí nedávné (opětovné) získání ceny Akademie SFFH. Mezi knihy, které nám Argo v loňském roce nadělilo, patří i Andělíčkář Nicka Harkawaye.

Joker se vrací na scénu. 

Víte, co to je americký sen? Scénárista Aleš Kot s ním má dost dobrou zkušenost. Ve třiadvaceti odešel do USA, postupně se propracoval do velkých komiksových stájí (DC a Marvel). V Čechách pak nedávno vyšel jeho autorský projekt Zero.

Joe Hill v roce 2007 vtrhnul na český trh se svým prvním románem Černá krabice a hodně rychle dokázal, že je zatraceně skvělý autor. 

Rok 2014 před několika málo sekundami odplul do Šedých přístavů a před námi je rok nový, nesoucí nejen číslo 2015, ale především řadu nových životních událostí, ale i nových filmů, seriálů, knižních a komiksových titulů, ale také conů.

Vánoce jsou tady

Je zrzavá, krásná a sexy. O kom je řeč? No přece o Magnólii. Ano, Magnólie je zpátky.

Rok dlouhé čekání je u konce. Peter Jackson nás bere na poslední výlet do Tolkienovy Středozemě. Než nám ale dá defenitivní sbohem, rozpoutá ještě Bitvu pěti armád.

Pomalu se blíží nejkrásnější období v roce, na adventním věnci hoří druhá svíčka, rozjíždí se nákupní horečka a zima se hlásí o slovo. Ano, další Vánoce se pomalu, ale jistě blíží.

Lucifer už potřetí. A tentokrát ještě lepší, než minule.

Stránky