Martin Stručovský

Obrázek uživatele Martin Stručovský

Historie

Členem již
5 let 5 days

Moje příspěvky

Joe Hill v roce 2007 vtrhnul na český trh se svým prvním románem Černá krabice a hodně rychle dokázal, že je zatraceně skvělý autor. 

Rok 2014 před několika málo sekundami odplul do Šedých přístavů a před námi je rok nový, nesoucí nejen číslo 2015, ale především řadu nových životních událostí, ale i nových filmů, seriálů, knižních a komiksových titulů, ale také conů.

Vánoce jsou tady

Je zrzavá, krásná a sexy. O kom je řeč? No přece o Magnólii. Ano, Magnólie je zpátky.

Rok dlouhé čekání je u konce. Peter Jackson nás bere na poslední výlet do Tolkienovy Středozemě. Než nám ale dá defenitivní sbohem, rozpoutá ještě Bitvu pěti armád.

Pomalu se blíží nejkrásnější období v roce, na adventním věnci hoří druhá svíčka, rozjíždí se nákupní horečka a zima se hlásí o slovo. Ano, další Vánoce se pomalu, ale jistě blíží.

Lucifer už potřetí. A tentokrát ještě lepší, než minule.

každý autor musí jednou nějak začít, něčím si musí pootevřít Dvířka, aby se dostal k dalším projektům. Gaimanova a vlastně i McKeanova Dvířka se jmenují Černá orchidej.

Petra Neomillnerová patří mezi autorky, které píší příběhy více hrdinů. Nyní se dočkal nového vydání román Psí zima, jehož hrdinkou je zaklínačka Lota.

Týden se s týdnem sešel a máme tu další díl seriálu Constantine.

Stránky