Martin Stručovský

Obrázek uživatele Martin Stručovský

Historie

Členem již
4 roky 4 months

Moje příspěvky

Batman opět začíná.  Tentokrát ale netradičně a pod dohledem ostříleného komiksového scénáristy Geoffa Johnese.

Gulliermo del Toro se přesunul do televize.

Když se dneska řekne letní dovolená, spoustě mých vrstevníků se vybaví chalupa na vesnici anebo v lepším případě pobyt na pláži někde u moře. Pro mě je ale synonymem pro letní dovolenou Festival fantazie v Chotěboři. A to už tři roky.

Tento editorial by se měl na Sardenu objevit až příští, tedy poslední neděli v měsíci. Jelikož ale příští týden začíná Festival fantazie v Chotěboři, je tu už teď.

"Čtenáři se mohou těšit na prach zvířený kopyty koní, na málomluvného hrdinu, který má v sobě tolik divokosti, že ho vylili i z armády; na fantasy jako řemen psané westernovým stylem," říká Jindřich Rohlík o své románové prvotině Země bez zákona

"Cokoliv, co mi pomůže rozšířit mé čtenářstvo, je dobré!" Říká britský spisovatel Mark Hodder o překladech svých knih do dalších jazyků.

Už je nám čtrnáct!

Špatný týden pro fanoušky filmového Marvelu.

Ondřej Jireš patří mezi úspěšné žánrové editory. Jeho antologie jsou oblíbené u čtenářů i kritiků.Teď mu v nakladatelství Argo vyšla už osmá antologie nazvaná Klenoty české fantasy. Na co se v ní můžete těšit?  A co dalšího Ondřej Jireš připravuje? To a mnohem víc se dozvíte v následujícím rozhovoru.

Stránky