FILM: Tísňová linka (The Call)

Článek od: Marta Novotná - 27.05.2013

Napětí ve snímku se stupňuje úměrně tomu, jak je Michael nervóznější, Casey vyděšenější a Jordan zoufalejší. Diváci se bojí spolu s Casey a jsou zoufalí spolu s Jordan a v několika scénách je režisér Brad Anderson (The Killing, Hranice nemožného) opravdu vyděsí. Ovšem závěr filmu celé snažení kazí.

PR+UKÁZKA: Markus Heitz, Krvavé brány

Článek od: Anonym - 29.04.2013

„Nemůžeš každého zachránit,“ prohlásila vážně. „Možná ti teď připadá nesnesitelné, že jsi ho obětovala, ale věř mi, bylo to správné rozhodnutí.“ Mistr epické fantasy je zpět s temným thrillerem ze současnosti!

FILM: Maniak (Maniac)

Článek od: Anonym - 03.02.2013

Všichni fanoušci Pána prstenů se jistě ptají: Co se stalo s Frodem poté, co se vrátil ze svých dobrodružství?

RECENZE: Daniel O'Malley: Hra věží

Článek od: Renata Heitelová - 17.12.2012

Hra věží, čerstvá prvotina Daniela O'Malleyho, se navzdory autorovu titulu z historie odehrává v současném Londýně. Tedy v trochu magicky upravené současnosti, kde mají lidé různé superschopnosti – jako vstupování do snů, ovládání telepatie, předpovídání budoucnosti... – ovšem běžní občané o těchto aktech X nemají ani ponětí. A Šachovnicová skupina se stará, aby to tak zůstalo.

RECENZE: Daniel Petr, Díra

Článek od: Anonym - 22.11.2012

Víte jistě, jak se vaše činy projeví v budoucnosti? Křehké vztahy dcery a nevlastního otce odhaluje knižní thriller pražského autora.

PR+LITERATURA: Jill Hathaway, Děsivé splynutí – Vidím to, co vrah

Článek od: Anonym - 27.08.2012

Všichni milovníci napínavých příběhů se již brzy mohou těšit na novou sérii americké autorky Jill Hathaway. Mladé dívce propůjčuje její nemoc paranormální schopnosti – ocitá se v těle jiných lidí. Vidí to, co mají před očima. Při jednom z jejích "převtělení" se stane svědkem vraždy. Titul Děsivé splynutí – Vidím to, co vrah vychází v Nakladatelství Fragment 27. srpna!

PR+LITERATURA: Christy Raedeke, Mayské proroctví – Zápas o osud lidstva

Článek od: Anonym - 23.08.2012

Před stovkami let dokázali staří Mayové předpovědět na den přesně katastrofy, které lidstvo později potkaly. Rok 2012 značí velký mezník, je totiž vůbec posledním v mayském kalendáři. Co přinese obávaný závěr roku? Je možné, že Mayové předpověděli konec lidské civilizace? Zápas o záchranu začíná…

FILM: Zatímco spíš (Mientras duermes/Sleep Tight)

Článek od: Martin Kochlica - 24.04.2012

César sa zobudí, vstane z postele, umyje si zuby a ešte pred odchodom z bytu láskyplne zakryje spiacu ženu. Ide do práce. Pracuje ako vrátnik v tom istom dome, kde býva. Jeho práca je monotónna, ale jeho napĺňa. Veď koho by nebavilo spoznávať ľudí? Problém je trochu v tom, že vyššie spomenutá posteľ, zubná kefka, byt ani žena nie sú tak úplne jeho.

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - Thriller