Jen tak na okraj...

 • 03 01 Pozvánka na autorské čtení: Francová, Kadlečková, Kovanic

  Všechny fany z Liberce a okolí zveme na autorské čtení Vilmy Kadlečkové, Jana Kovanice a Karoliny Francové. Ačkoliv by se snad mohlo zdát podle plakátku, tak to nebude žádná pornografie, ani dvě hodiny předčítání. Spíš pokračování besedy "Vztahy, láska a sex s mimozemšťany" která proběhla ve stejném složení na loňském Starconu. Akce se koná v úterý 7. ledna od 19:00 v Bílé kavárně a čajovně "Emtea" v obchodním centru Plaza, Liberec.

 • 12 11 24 hodin dopravy zdarma

  Zoner Press nabízí 24 hodin dopravy zdarma na všechny knihy . Akce začíná už dnes, ve 12:00 a končí zítra, taktéž ve 12:00 :-) (Zdroj: Zoner Press)

 • 11 11 Erotický komiks opět na pultech

  Nakladatelství VOLVOX GLOBATOR právě vydalo nový titul Erotický komiks Tima Pilchera v překladu Radovana Zítka. Bohatě ilustrovaná barevná velkoformátová publikace líčí historii erotických kreseb a komiksu od dávných dob až po zlatá šedesátá léta, od antiky až po Roberta Crumba, jehož manželka je i autorkou předmluvy. (192 str., váz., velký formát)

 • 05 11 Jackson servíruje další trailer k druhému Hobitovi

  Už jen měsíc a pár dnů nás dělí od premiéry druhého dílu Hobita. Takže je pravý čas diváky upozornit pomocí nového traileru, že jeden hobit a parta trpaslíků už se blíží. Ti sebou tentokrát přivedou jednoho lukostřelce, elfa Legolase a draka, kterému poskytl hlas Benedict Cumberbatch. Tahle ukázka slibuje spoustu epičnosti, romantiky, osudovosti a akce. Tak snad film ve výsledku nezklame, jako se to v roce 2012 povedlo jeho předchůdci. Film Hobit: Šmakova dračí poušť bude česká a slovenská kina okupovat od 12.12. 2013

 • 30 10 Voda? Ne! Piráti na Marsu!

  Autoři novely Smrt v trial režimu vydali realistickou sci-fi pro mládež v nakladatelství AGA (Aldebaran Group for Astrophysics). Anotace: Studenti Alan a Elias přilétají se svou třídou v rámci speciálního výukového programu na Mars, aby se seznámili s metodami terraformace planety. Brzy se spřátelí s místním geologem Maxem a jeho neteří Lucií. Blíží se důležitá chvíle -- řízený dopad ledové komety na povrch Marsu má rudé planetě poskytnout tolik potřebnou vodu. Akce přirozeně není bez rizika -- a navíc je tu někdo, kdo si její zdárný průběh nepřeje...

 • 29 10 Trailer X-Men: Days of Future Past

  Bryan Singer musel natočit Supermana, Valkýru a Jacka a obry, aby si uvědomil, že diváci od něj mají nejradši X-Meny. Sérii, kterou před třinácti rozjel a opustil, aby se k ní opět vrátil s filmem X-Men: Days of Future Past. . A teď nám servíruje první trailer a podle všeho se máme na co těšit a bude to rozhodně podívaná, na kterou jen tak nezapomeneme. Snímek totiž navazuje na původní trilogii a také dva roky starý film X-Men: První třída a sejdou s v ní jak staří, tak mladí představitelé Magneta a profesora Xaviera. A samozřejmě nebude chybět Hugh Jackman jako Wolverine. V kalendáři doporučujeme zaškrnout datum 22.5. 2014, kdy mají noví X-Meni premiéru. 

Stránky