Spider-Man

28 01 KOMIKS: Superior Spider-Man - Nadradený...

Zažili ste niekedy ten okamih prekvapenia, keď ste neverili vlastným očiam? Niečo podobné sa mi stalo pri čítaní „záverečného“ čísla série Amazing Spider-Man s číslom 700. S touto sériou som nemal dočinenia od eventu One more day, ktorým Joe Quesada nasral všetkých fanúšikov svojím originálnym „reštartom.“ Preto ma prekvapilo to čo som videl v tom komikse.

24 05 KOMIKS: Ultimate Spider-Man a spol. 1

Tak i my jsme se dočkali. Po 22 letech od Sametové revoluce, kdy nás nakladatele zásobují tím nejlepším ze světového komiksu, přichází Crew s absolutní bombou – sešitovou řadou. Samozřejmě, že v USA je něco takového na denním pořádku, ale u nás? Kromě Star Wars od Egmontu se jedná o prakticky vyhynulý druh. A o to větší radost bychom měli mít, zvlášť s ohledem na to, co nás čeká v prvním sešitě.

18 09 PR: Pětisté číslo Spider-Mana u nás!

Právě vyšla další Spider-Manovská kniha Šťastné narozeniny. A ten název se netýká jen oslavy narozenin Petra Parkera. Finále příběh se totiž odehrává v 500 sešitu série Amazing Spider-Man! A pro tuto příležitost jeden z nejlepších komiksových scenáristů J. Michael Straczynski (televizní seriál Babylon 5, scénář k filmu Clinta Eastwooda Výměna, komiksy Vycházející hvězdy, Spider-Man, Fantastic Four) oprášil celou Spideyho minulost a podíval se i do budoucnosti.

Přihlásit se k odběru RSS - Spider-Man