A. Moore

14 01 KOMIKS: Alan Moore, Rick Veitch, Stephen R. Bissette – Bažináč: Shledání

Je dobojováno, Bažináč se vrací domů. Jenže už Homér věděl – a spousta autorů napříč historií to potvrdila – že vyhraná válka je jen polovinou příběhu. Hrdinův návrat do náruče milované ženy nebývá jednoduchý.

29 04 KOMIKS: Alan Moore, Rick Veitch, Alfredo Alcala – Bažináč: V prach se obrátíš

Nebudu vám lhát, když jsem se dozvěděl, že se Bažináč v pátém svazku vydá do Gothamu, zmocnily se mě pochybnosti. Už čtvrtý díl přinesl odklon od geniálního psychologického hororu a další prohlubování spojení se superhrdinským univerzem nemohlo sérii rozhodně pomoct. Jak naivní byla má malověrnost!

19 06 KOMIKS: Before Watchmen: Minutemen - Ako to vlastne bolo...

Vo februári oznámilo DC Comics, že vydá sedem minisérií, ktoré budú mať spoločný názov Before Watchmen a budú zamerané na Rorschacha, Dr. Manhattana, Comediana, Silk Spectre, Nite Owla, Ozymandiasa a tým Minutemen. Autormi budú scenáristické a kresličské hviezdy, J. Michael Straczynski, Brian Azzarello, Darwyn Cooke, Len Wein, Lee Bermejo, J. G. Jones, Adam Hughes, Andy Kubert, Joe Kubert a Amanda Conner. Teraz tu máme prvý diel šesťdielnej minisérie Minutemen a môžeme sa presvedčiť, či to vlastne za tú námahu stálo.

03 01 RECENZE: Alan Moore, Stephen Bissette, John Totleben – Bažináč: Prokletí

 Není to tak dávno, co jsme si na Sardenu představili první dva (česky vydané) svazky Bažináče, a už je tu třetí. Což je jednoznačně výborná zpráva, protože tahle série patří mezi to nejlepší, čeho se u nás mohou fanoušci komiksů, fanoušci hororu a fanoušci fantastiky vůbec dočkat.  

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - A. Moore