Křest

07 05 REPORTÁŽ: Křest křižníku Thor

A stalo se tak, jak se má každá loď správněně pokřtít: totiž šampaňským. I když v tomto případě nejde přímo o loď, ale o román našeho žijícího klasika sci-fi Františka Novotného. A proto se tak nedělo v loděnici, avšak pod dohledem Dariona v klubu Krakatit, v patře nad stejnojmenným knihkupectvím v pražské Jungmannově ulici.

04 02 GALERIE: Křest Roku Joriky

Ve čtvrtek 31. ledna 2013 proběhly v Galerii města Plzně naráz dva křty. V prvním nám byl představen nejenom svazek Rok Joriky (Už tušíte?), ale i autor Ivo Fencl s výtvarníkem Lukášem Kudrnou. Ve druhém pak sbírka Deset povídek o lásce a zapomínání Miroslava Sulana a autora výtvarného doprovodu Karla Trinkewitze. Příjemným podvečerem prováděl moderátor Václav Malina.

27 09 REPORTÁŽ: Hľadanie novej identity Istroconu

Tento rok som sa rozhodol poňať návštevu Istroconu trochu inak, dospelejšie. Veď ide o akciu, ktorá je tu od roku 1988. Za tú dobu si con vydobyl slušnú prestíž a navštevujú ho takmer všetky vekové ročníky. Navyše okrem  už tradičného dvojčaťa (a vlastného reinkarnátora) Comics Salónu, pribudol tento rok do partie aj nemenej legendárny Parcon.

26 09 REPORTÁŽ: Parcon, Istrocon a Comics salón 2012 – reportáž z Bratislavy

Ve dnech 21. až 23. září proběhly tři akce současně – mezinárodní Istrocon, který oslavil své 25. výročí, Comics salón a k těmto dvěma se ještě připojil Parcon. Výsledkem byl tak nabitý program, že chvílemi člověk nevěděl, kam dřív s očima a jakou přednášku navštívit.

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - Křest