Inheritance

 

25 04 LITERATURA: Christopherův příběh

paoliniByl jednou jeden malý chlapec, kterému se líbily knížky o elfech, trpaslících, vílách a bůhví o čem ještě a ze všeho nejvíc měl rád Pána prstenů a vůbec všechno, co napsal jeho idol J. R. R. Tolkien. Zkoušel psát a snil si klukovský sen, že jednou napíše vlastní knihu, kterou vzdá hold oblíbenému autorovi a jeho tvorbě.

 

23 03 PR+LITERATURA: Christopher Paolini přijede za šest týdnů! Inheritance za dveřmi!

Fanoušci bájného světa Dračích jezdců se již za týden dočkají dlouho očekávaného čtvrtého dílu, který vychází v Nakladatelství Fragment pod názvem Inheritance. Příběh jezdce Eragona a jeho dračice Safiry se uzavírá. Čtenáři však nemusejí smutnit, již za šest týdnů

04 03 PR+CON: AnimeShow 2012 – Piaty ročník plný novinek

AnimeSHOW si kladie za cieľ nielen priblížiť fenomén tejto popkultúry, ale aj poskytnúť edukáciu formou prednášok a workshopov a  tvorivú alternatívu trávenia voľného času. V neposlednom rade poskytuje priestor našim výtvarníkom, komiksovým tvorcom na prezentovanie vlastných diel a získavať podporu pre tvorbu diel.

15 12 PR+LITERATURA: Čtvrtý díl Odkazu Dračích jezdců láme rekordy!

Přesně před měsícem vyšel v americkém nakladatelství Random House závěrečný díl světového bestselleru Odkaz Dračích jezdců. Ačkoli byl titul Inheritance již dlouho netrpělivě vyhlížen, počet prodaných výtisků za jediný den překonal všechna očekávání. Do půlnoci 8. listopadu bylo prodáno neuvěřitelných 489 500 výtisků!

07 10 LITERATURA+PR: Závěrečný díl série Odkazu Dračích jezdců vyjde 30. března 2012!

Nakladatelství Fragment dnes potvrdilo zprávu, že poslední díl Odkazu Dračích jezdců INHERITANCE vyjde v České republice 30. března 2012! V souvislosti s vydáním čtvrtého dílu plánuje svou návštěvu v České republice i autor série Christopher Paolini!

23 06 UKÁZKA: Zveřejněna ukázka ze závěrečného dílu série Odkaz Dračích jezdců!

Praha, 22. června 2011 – Americké nakladatelství Random House a Christopher Paolini zveřejnili netrpělivě čekajícím fanouškům další ukázku ze čtvrtého pokračování světových bestsellerů Eragon, Eldest a Brisingr. V USA a na dalších vybraných trzích se Inheritance objeví 8. listopadu 2011. V České republice se fanoušci dočkají v první polovině roku 2012.

Subscribe to RSS - Inheritance