Hobbit

13 12 FILM: Hobit: Neočekávaná cesta (Hobbit: An Unexpected Journey)

Že je celek víc než jen prostý součet částí, je pravda věkem ošoupanější než klobouk Gandalfa Šedého. Že ji ovšem potvrdí i tolkienofily vymodlený snímek Hobit, to jsem věru nečekal. No, holt Neočekávaná cesta začíná. A záleží jen na vás, zda se po vzoru usedlého hobita Bilbo Pytlíka necháte zlákat dobrodružstvím a vydáte se na nejarchetypálnější výpravu za uloupeným trpasličím zlatem v dějinách fantasy.

10 12 FILM: Pán prstenů (Lord of the Rings Animated)

Blížiaca sa premiéra Hobbita opäť rozprúdila záujem o Tolkienovo dielo. Vychádzajú tak všetky jeho knihy v nových vydaniach a na DVD a BR aj reedície filmov. Okrem klasickej Jacksonovej trilógie vyhrabal Magic Box aj animovanú verziu z roku 1978. Fanúšikovia konečne majú možnosť pozrieť si tento zaujímavý film aj s dabingom.

10 12 PR+FILM: Hobita přivítají o půlnoci nacpaná kina

Revoluční verze Hobita se představí i v centru Prahy o půlnoci v přecpaných kinech a přitom se v Imaxech bude 2x denně promítat speciální ukázka z chystaného Star Treku. Ti, kteří přijdou v kostýmu do kina IMAX v Praze, se mohou těšit na dárek v podobě plakátu ze speciální limitované edice...

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - Hobbit