Harry Potter

28 09 Preview: 6. října vyjde ilustrované vydání Harryho Pottera

V nakladatelství Albatros vychází první díl celosvětově úspěšné série Harry Potter a Kámen mudrců ve speciální bohatě ilustrované edici. Jedinečnou vizi Bradavic a všech hrdinů příběhu vytvořil oceňovaný britský ilustrátor Jim Kay. V úterý 6. října se ilustrovaného vydání dočkají fanoušci Harryho Pottera nejen ve Velké Británii, ale i u nás. Každý rok pak vyjde nový díl série.

26 10 PR+CON: Poslední info před začátkem festivalu FanCity

Herec Danny John-Jules z Červeného trpaslíka (Kocour), kostýmová soutěž, divadlo Pán prstenů, Večer fantazie s bohatým programem, 50 přednášek o videohrách, desítky turnajů a přes 200 dalších pořadů na festivalu her a fantastiky FanCity 26. - 30. 10. 2011. V textu naleznete výběr toho nejlepšího na FanCity... (a početný zástup redaktorů sardenu; pozn. redakce)

16 06 PR+LITERATURA: Příběh Harry Pottera se uzavírá

Přesně za měsíc se v českých kinech premiérou druhé části příběhu Harry Potter a relikvie smrti  uzavře vítězné tažení chlapce s jizvou na čele k českým dětem. Jeho cesta začala poměrně nenápadně 29. února 2000 v pravé poledne, kdy vyšel první díl sedmidílné ságy Harry Potter a kámen mudrců v češtině. Nutno podotknout, že za vlažného zájmu dětských čtenářů a bez většího zájmu odborné veřejnosti.

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - Harry Potter