D. Abnett

10 07 RECENZE: Dan Abnett: Primeval - Velké vymírání

Představme si na malou chvíli, že časoprostorové kontinuum vypadá trochu jinak, než patrně vypadá doopravdy. Že čas je skutečně jen čtvrtý rozměr, který se alespoň za některých okolností může chovat jako ostatní tři prostorové rozměry. A představme si, že v časoprostorovém kontinuu – v tom našem, vymyšleném časoprostorovém kontinuu – existují singularity, kterými se můžeme čtvrtým rozměrem pohybovat a nejsme sami.

22 01 VYŠLO: Vyšlé knihy od 25. října do 23. prosince 2011 2/3

Pokračujeme další varkou předvánoční produkce. Tentokrát se budeme pohybovat mezi 55 tituly začínajícími písmeny J a končící písmenem P.

09 11 VYŠLO: Vyšlé knihy od 2. do 25. října 2011 1/2

Za necelý měsíc se objevila téměř stovka titulů. Zejména z tohoto důvodu si nepravidelně pravidelnou zásilku knih dáme ve dvou etapách abecedně...

11 10 UKÁZKA: Dan Abnett, Warhammer 40000 - Horův vzestup

Po tisících let expanzí a konkvist je lidské Impérium na vrcholu. Císař, který dosáhl svého snu pro lidstvo, předá otěže moci svému vrchnímu veliteli Horovi a zamíří zpátky na Terru. Je ale Horus dost silný, aby ovládl svoje velitele a pokračoval v císařových velkých plánech, nebo dopustí, aby ho moc zkorumpovala?

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - D. Abnett