PR+CON: NightCon 2011

Článek od: Anonym - 20.05.2011

Festival fantazie se kvapem blíží a my bychom vás rádi pozvali na jeho hororovou linii NightCon, která se koná ve dnech 2. – 8. 7. 2011.

NightCon je pokračovatelem úspěšné linie VampCon, která svým programem na téma upíři a vlkodlaci přispívala k rozšíření zaměření Festivalu fantazie od roku 2008. Letos jsme se rozhodli trochu rozšířit své pole působnosti a zaměřit se na horor obecně a vše, co se k němu vztahuje – upíři, vlkodlaci, zombies, démoni, magie a další s tím spjatá témata. Také jsme v NightConu spojili několik dříve na FFku působících linií – VampCon, TwilightCon, DozorCon a hororovou Studnu.

Program bude letos opět nabitý, a to také proto, že se na jeho tvorbě podílí i již zmíněný TwilightCon zaštítěný týmem webuIntoxicated, který si pro své návštěvníky připravil dva dny plné přednášek na téma ságy Stmívání. Na co dalšího se můžete těšit?

S projektem Děti nocipřipravujeme velkou párty v pravém hororovém stylu. Budete se bavit, až vám bude tuhnout krev v žilách! Tak si to nenechte ujít.

Nově také chystáme několik přednášek o metalové hudbě, těšit se můžete například na Nightwish nebo Within Temptation. Chybět nebudou ani soutěže o ceny.

Více informací o linii NightCon, jakožto i celém Festivalu fantazie naleznete na stránkách nightcon.deti-noci.cz.

Těšíme se na vás!

Klára „Antrey“ Valentová

vedoucí linie

Přidat komentář